پایگاه اطلاعات برنامه هاى گلها
 

بسیاری از علاقمندان برنامه‌های گلها غالباً به نسخه‌هایی‌ بر میخورند که امکان تشخیص شماره آنها به راحتی‌ وجود ندارد. گاهی هم شماره‌ای به برنامه‌ای داده شده که ممکن است مشکوک بنظر برسد. از این جهت رادیو گلها اقدام به تهیه پایگاه اطلاعات برنامه‌ها گلها نمود که براحتی قابل جستجو باشد.

 

 روش استفاده: با وارد کردن واژه یا عبارتی از شعر آغاز آواز یا ترانه در قسمت جستجو می‌توان شماره برنامه‌های مربوط را یافت. به طور مثال، وقتی‌ کلمه "عاشقان" را در بالای ستون اشعار وارد ‌کنیم، برنامه‌هایی‌ که این واژه را در مطلع داشته باشند نمودار میشوند. با کلیک به روی نام برنامه بقیه مشخصات نیز نمایش داده میشود.

 

عزیزان توجه داشته باشند که مشخصات داده شده بر طبق آنچه که در معرفی‌ توسط گوینده گفته شده است می‌باشد. امید است به مرور زمان و به یاری شما عزیزان معرفی‌ برنامه‌هایی‌ را که تا کنون بدون مشخصات مانده‌اند را گرد آوری کرده و اضافه کنیم. در ضمن در تلاش هستیم که مشخصات برنامه های گلهای جاویدان و گلهای صحرایی هم به تدریج به جدول اضافه شوند.

 

 در خاتمه از تمام دوستانی که از نوشته‌هایشان برای گردآوری این اطلاعات استفاده شد صمیمانه تشکر می‌کنم. به ویژه از محقق محترم جناب آقای علیرضا دربندی که نتیجه سالها تحقیقات خود را در وقف عموم کردند سپاس فراوان دارم.

مسعود نوين فرح بخش

 
 

برگشت به صفحه اول